Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0089.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - WYNIKI

Konkurs plastyczny "Arcydzieła z odpadów" podobnie jak w latach ubiegłych cieszył się dużą popularnością. Dotarły do nas 253 prace z 47 placówek województwa kujawsko - pomorskiego.

W związku z bardzo dużą ilością i pomysłowością prac komisja konkursowa postanowiła przyznać wyłącznie I miejsca w kategorii do lat 7  i I miejsca oraz wyróżnienia w kategorii od lat 8. Przyznane zostały również cztery dyplomy specjalne za oryginalne pomysły i estetyczne wykonanie.

Uroczyste podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy odbędzie się 19 maja (czwartek) o godz. 12.00 w siedzibie Centrum na terenie LPKiW Myślęcinek - dojazd ul. Jeździecką i Hipiczną.

 

KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 7

I  MIEJSCE:

- Cecylia Bystrzyńska, lat 6 – Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy, opiekun Wioletta Rachuba (hulajnoga)

- Jakub Meller, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekun Patrycja Domek (ciuchcia)

- Wojciech Dziubich, lat 4 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Anna Bednarek (gitara)

- Igor Galikowski, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy, opiekun Kamila Grochowska (wielki ptak)

- Maria Rochucka, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Panda” w Bydgoszczy, opiekun Sylwia Waldowska (domek dla zajączków)

- Agnieszka Duda, lat 5,5 – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska (sukienka)

- Tymoteusz Lewandowski, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Elf” w Bydgoszczy, opiekun Anna Chyba, Maria Leśniewska (sprzęt sportowy)

- Zofia Jędrkiewicz, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Hoffa (smok – marionetka)

- Mateusz Mrotek, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Hoffa (pociąg)

- Marta Ozga, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko (stojak na drobiazgi)

- Lena Wojtas, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko (żuraw)

- Antoni Stejuk, lat 6 – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy, opiekun Maria Tomaszek-Kosiak (jamnik)

- Mateusz Ziomek, lat 7 – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka (żółw)

- Ada Pastuszak, lat 6 – Zespół Szkół w Borównie, opiekun Marzena Szymanowska (zamek)

- Martyna Stefańska, lat 6 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (stworek)

 

KATEGORIA WIEKOWA OD LAT 8

I  MIEJSCE:

- Alicja Waryas, 13 lat – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz (torebka)

- Rania Tantush, lat  11 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz (lampa)

- Paulina Maciejewska, kl. Vb – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak (koń)

- Natalia Gołebiowska, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Anita Konwacka-Adler (domek dla lalek)

- Jakub Wróblewicz, lat 11 – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka (sówki)

- Paulina Burczyńska, lat 22 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Edyta Nowak (świecznik)

- Zuzanna Choła, lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Mariola Hoffmann (kapelusz)

- Zofia Russ, lat 10 – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Delwo-Dobrowolska (liczydło)

- Maria Żuchowska, 12 lat – Miejski Zespół Szkół w Skępem, opiekun Jacek Płoszyński (kapelusz)

- Beata Renk, lat 8 – szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser (maszyna do pisania)

 

WYRÓŻNIENIA:

- Wiktoria Makowska, lat 13 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Arleta Fojucik (przybornik)

- Mateusz Kranc, kl. Vb – Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Lisiecka-Ziuzia (statek ufo)

- Szymon Szarmach, lat 13 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz (kopertówka)

- Dominika Ronkiewicz, lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 69 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Parulska-Pindelska (doniczki na zioła)

- Aleksandra Halarewicz, kl. VI – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska (statek ufo)

- Angelika Kopczyńska, lat 17 – Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy, opiekun Paulina Kowalikowska (świnka skarbonka)

- Małgorzata Pierucka, lat 22 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Edyta Nowak (wieniec)

- Jagoda Górniak, lat 14 – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka (koń)

- Zofia Szulakowska, lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Lewandowska (torebka)

- Izabela Zrobczyńska, lat 8 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Małgorzata Hajdrych (kotek)

- Kaja Socha, lat 13 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (Papa Mobile)

- Weronika Waszkiewicz, lat 13 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (koszyk)

- Julia Januszewska, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lucyna Talaśka (sukienka dla lalki)

Małgorzata Pączek, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka (pudełko na drobiazgi)

- Szymon Orczykowski, lat 12 – Szkoła Podstawowa w Warszewicach, opiekun Marlena Gut (świecznik)

 

DYPLOMY:

Karolina Medorowska, lat 3 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Lidia Grześków-Gil (strój Czerwonego Kapturka)

Jakub Borowicz, lat 6 – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy, opiekun Maria Tomaszek-Kosiak (dinozaur)

Mateusz Mrotek, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Hoffa (tornister)

Oliwia Skupin, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Hoffa (stojak)