Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0100.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconFerie zimowe 2019

Ferie zimowe w województwie kujawsko - pomorskim w tym roku szkolnym są wyjątkowo szybko. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zimową.

 

Półkolonie zimowe w terminie 14 - 18.01.2019

Półkolonie odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 (istnieje możliwość indywidualnych uzgodnień godzin przybycia i odbioru dziecka). Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 10 lat. W programie zajęcia przyrodnicze, obserwacje mikroskopowe, eksperymenty i gry edukacyjne, warsztaty plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, spotkanie w Zoo, ognisko itp. Koszt uczestnictwa 400 zł (obejmuje wyżywienie - śniadanie, obiad, opiekę wychowawcy, ubezpieczenie NNW, wszelkie bilety wstępów, materiały do zajęć)

Aby zapisać dziecko należy:

  1. Dokonać zgłoszenia osobiście lub telefonicznie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej - Myślęcinek, Polana Zacisze, ul. Hipiczna, tel. 52 328 00 01, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. Wpłacić 50 zł zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zgłoszenia.
  3. Wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz zapoznać się z regulaminem udostępnionym poniżej.

regulamin- półkolonie

karta kwalifikacyjna - półkolonie

Kolonie zimowe z jazda konną w terminie 21 - 25.01.2019

Kolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 - 12 lat niezależnie od poziomu umiejętności jazdy konnej. Zajęcia z końmi odbywają się w Ośrodku Rekreacji Konnej "Pod Aniołami", a zakwaterowanie i pozostałe zajęcia są w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej. Całkowity koszt uczestnictwa to 700 zł. W programie: zajęcia przyrodnicze, warsztaty plastyczne, gry i zabawy integracyjne, zabawy na świeżym powietrzu itp.

Aby zapisać dziecko należy:

  1. Dokonać zgłoszenia osobiście lub telefonicznie Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej - Myślęcinek, Polana Zacisze, ul. Hipiczna, tel. 52 328 00 01, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. Wpłacić 100 zł zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zgłoszenia.
  3. Wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz zapoznać się z regulaminem udostępnionym poniżej.

regulamin - kolonie

karta kwalifikacyjna - kolonie